Nagroda dla PSWM

12 kwietnia, 2023
Bez kategorii

Miło nam poinformować, iż Polskie Stowarzyszanie Wydawców Muzycznych znalazło się wśród laureatów tegorocznych nagród ZAiKSu. Decyzją Zarządu Sekcji Wydawców ZAiKS nasze stowarzyszenie zostanie nagrodzone za 20 lat pracy włożonej w reprezentowanie interesów wydawców muzycznych oraz związanych z nimi Twórców promując i podkreślając wartość muzyki oraz działając na rzecz zwiększania świadomości w zakresie poszanowania praw autorskich. […]

Miło nam poinformować, iż Polskie Stowarzyszanie Wydawców Muzycznych znalazło się wśród laureatów tegorocznych nagród ZAiKSu. Decyzją Zarządu Sekcji Wydawców ZAiKS nasze stowarzyszenie zostanie nagrodzone za 20 lat pracy włożonej w reprezentowanie interesów wydawców muzycznych oraz związanych z nimi Twórców promując i podkreślając wartość muzyki oraz działając na rzecz zwiększania świadomości w zakresie poszanowania praw autorskich.

Stowarzyszenie uczestniczyło w procesach mających wpływ na przemysł muzyczny w skali Polski, a także w wymiarze międzynarodowym.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie 22 kwietnia o godz. 18.00 w siedzibie ZAiKS’u